אודות אולניק

אודות אולניק

אולניק היא אחת החברות המובילות במשק בתחומי ההנדסה האזרחית, הבנייה והפיתוח, כמו גם בענף מיחזור הפסולת. הניסיון הייחודי של החברה בביצוע עבודות מורכבות ורחבות היקף בתחומי ההנדסה האזרחית, ההקפדה על סטנדרטים גבוהים ביותר בניהול פרויקטים, העמידה בלוחות זמנים ובמסגרות תקציב, והשמירה על טיב ואיכות הבנייה הינם כמה מסימני ההיכר של החברה הותיקה.

החברה גם מציעה יתרונות ייחודיים בדמות גישה ויחס "משפחתיים", הנובעים מבעלות וניהול משפחתי לאורך עשרות שנים של עשייה נרחבת. כל עובד וקבלן משנה המצטרף לחברה נבחר בקפידה על מנת לשאת את שם המשפחה ולהמשיך את המסורת והמוניטין של מקצוענות, הגינות ושותפות המעניקה ערך מוסף ללקוח.

לחברה קשרי שיתוף פעולה עם חברות הנדסיות, ספקי ציוד מכני והנדסי, וקבלנים בעלי התמחויות מיוחדות.

בהנהלת אולניק נסמכים על גישה של רוח יזמית, שיתוף פעולה ומחויבות עמוקה לשירות ללקוח על מנת להעניק פתרונות אופטימליים למטרותיו של כל לקוח. החברה גם מציעה יתרונות ייחודיים בדמות גישה ויחס "משפחתיים", הנובעים מבעלות וניהול משפחתי לאורך עשרות שנים של עשייה נרחבת.

אליעזר אולניק – נשיא החברה מכהן כנשיא ובעלים החברה משנת 1978

דוד אולניק – מנכ"ל משותף מכהן כמנכ"ל משותף משנת 1985

דורון אולניק – מנכ"ל משותף מכהן כמנכ"ל משותף משנת 1990

פרופיל החברה

essay writing essay writing pay for essay australian essay writing best essay writing service australia custom essay writing cheap essay writing service best essay writing cheap essay writing essay writing australia fast essay writing service best college essay writing service english grammar essay writing original essay writing write my essay write my essay for me write my essay for me australia write my essay online write my essay cheap write my essay for me cheap write my class essay